Ender Çelik Yapi

Ender Çelik Yapi Türkiye’de prefabrik ev uygulama hacmiyle  önemli değerler oluşturmakta, birçok ülkede çözüm ortaklıkları kurarak, uluslararası projeler yürütmektedir. üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek ürün kalitesine verdiği önemi ortaya koyarken, tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok projeyi kısa  sürelerde tamamlayarak sektördeki  konumunu sürdürmektedir.  AR-GE faaliyetlerine özel önem veren ve çağın gereklerine uygun yeni fonksiyon, görev ve ürünler geliştirmeyi bir sorumluluk olarak algılayan kanıtlanmış müşteri memnuniyeti değerleri ile ekonomik ve hızlı çözümler üretmenin yanı sıra, ISO 9001:2000 kalite güvence belgesi altında, en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak, Türkiye’de ve uluslararası platformda katma değerler oluşturmaya devam etmektedir.  

Yapımı surdurulmekte olan  yurd dısı projelerimiz 3 ADET 120 M2 MORİTANYA KONUT YAPIM İŞİ TAMAMLANARAK Oturuma hazır hale getirilip.teslim  edilmiştir

Yapımı suren İran Hazar Gölü villa yapımı montaji  işi ni i iranlı çalışanlara egitim verilerek yerel  çalışanlara yaptırılmaktadır.

Bulgaristan kırca ali konut yapımıişi çalışmaları devam etmektedir

SAYGILARIMIZLA

 
 

Diğer Duyurular

Copyright 2022 © Ender Prefabrik Çelik Yapı
AD Kobi bir AD Kurumsal Projesidir.

Facebook Twitter Google+
AD Kurumsal